Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

а) процедури організації льотної роботи (Керівництво з питань виконання польотів);

б) процедури організації ТО АТ (Керівництво з питань регулювання технічного обслуговування);

в) підготовку та перепідготовку кадрів (Програму з підготовки персоналу).

г) експлуатацію повітряного судна в певних умовах за наявності відмови конкретного компонента обладнання, що складається експлуатантом у відповідності з MMEL для даного типу повітряних суден або більш жорсткими вимогами (MEL) ".

Такі документи розробляються згідно зі встановленими вимогами.

6.1.9. Експлуатанту необхідно забезпечити належне провадження документації щодо польотів, які він здійснює, технічного обслуговування ПС, перевезення пасажирів, вантажу, багажу. Вивчення такої документації є частиною сертифікаційного процесу і слугує для визначення того, як здійснювалися польоти в минулому, як передбачається здійснювати їх у майбутньому, а також для визначення відповідності цих польотів установленим вимогам.

6.1.10. Експлуатант зобов`язаний організувати пошуково-рятувальне забезпечення польотів власними силами або на договірних підставах. Відповідальність за ПРЗП покладається на керівника експлуатанта.

6.1.11. Експлуатант повинен забезпечити контроль на авіаційну безпеку власними силами або на договірних засадах і мати в структурі інспектора з авіаційної безпеки, на якого покладені функції з контролю організації забезпечення АБ.

6.1.12. Експлуатант повинен забезпечити недопущення на борт ПС осіб в нетверезому стані, під наркотичним впливом та користування на борту ПС персональними засобами зв'язку та комп'ютерами.

6.1.13. Експлуатант повинен забезпечити інформування Укравіатрансу та розробникив ПС і АД про експлуатаційні відмови, дефекти, що виникають в експлуатації, відповідно до Правил сертифікації організацій з технічного обслуговування, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 29.05.98 №205.

6.1.14. Експлуатант повинен щоденно надавати через аеродром базування або офіс інформацію до Укравіатрансу про місцезнаходження та плани виконання польотів ПС, які внесені до сертифіката експлуатанта, за такими пунктами:

- експлуатант;
- тип, реєстраційний номер ПС;
- країна та аеропорт (місцезнаходження);
- факт польотів за минулу добу, характер вантажу;
- план польотів на наступну добу, характер вантажу.

6.1.15. Експлуатант повинен забезпечити власними силами або через аеродром базування допуск льотного складу до тих секретних відомостей, потребу в яких для проведення польотів доведено.

6.1.16. Експлуатант повинен забезпечити власними силами або на договірній основі підключення до електронної пошти для організації оперативного зв'язку, підготовки та передавання даних до КІАС згідно зі схваленим Укравіатрансом програмним забезпеченням.

6.1.17. Експлуатант повинен забезпечити використання інформаційних технлогій та програмного забезпечення під час робіт, що впливають на БП, тільки після схвалення їх Укравіатрансом.

6.1.18. Експлуатант повинен призначити осіб з числа представників керівного складу льотної та інженерно-технічної служби, відповідальних за ведення сертифікаційних справ, зберігання сертифікаційних документів та зв'язок з відповідними службами Укравіатрансу.

6.1.19. Експлуатант повинен розробити Програму контролю за роботою бортових реєстраторів відповідно до вимог Порядку збирання та практичного використання інформації бортових систем реєстрації на підприємствах ЦА України, затвердженого наказом Мінтрансу від 02.12.96 №382 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.96 за №752/1777, з урахуванням типів ПС, структури експлуатанта, інструментальної бази і кваліфікації спеціалістів з автоматизованого контролю польотів.

6.2. Вимоги до льотної служби

6.2.1. Організаційна структура експлуатанта повинна забезпечити планування, управління, забезпечення та контроль запропонованих польотів, визначити зв'язки підроділів, права та обов'язки органів управління.

6.2.1.1. Штатний розклад та кваліфікація авіаційного персоналу повинні бути достатніми для виконання функцій, покладених на експлуатанта.

6.2.1.2. Експлуатант повинен мати власний штат льотно-керівного складу та старших фахівців.

6.2.2. Експлуатант повинен мати в достатній кількості всі нормативні документи, які регламентують діяльність ЦА України, в тому числі на міжнародних лініях (при організації міжнародних польотів).

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку