Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

Форма та зміст ФПЛ визначається Правилами польотів у повітряному просторі України.

Виконання міжнародних польотів іноземними державними повітряними суднами, що прямують транзитом, здійснюється на підставі міжнародних договорів за поданням МЗС з дозволу Генерального штабу Збройних Сил та Укравіатрансу.

63. Заявки на виконання польотів іноземних повітряних суден, пов'язаних з перевезенням глав держав, урядів та очолюваних ними делегацій, міністрів закордонних справ і міністрів оборони, а також з перевезенням небезпечних вантажів, подаються до Укравіатрансу. У випадках виконання зазначених польотів на державних повітряних суднах або здійснення посадок на аеродроми, що належать Міноборони, Держкомкордону, МВС, МНС, додатково інформується Генеральний штаб Збройних Сил (через МЗС). Укравіатранс та Генеральний штаб Збройних Сил після погодження заявки надсилають рішення заявнику (через МЗС), Украероцентру та адміністрації аеропортів, замовлених у заявці.

64. Заявка на виконання нерегулярного польоту цивільного повітряного судна в межах повітряного простору України подається експлуатантом напередодні виконання польоту відповідному органу Укравіатрансу не пізніше ніж до 17 год. за UTC.

План польоту (ФПЛ) експлуатант подає відповідним органам ОПР, Украероцентру, а також органам управління Військ ППО через органи ОПР за 1 год. до розрахункового часу прибирання колодок.

Нерегулярні (чартерні) рейси на повітряній лінії, де здійснюються регулярні перевезення, виконуються тільки після погодження з визначеним для такого рейсу перевізником.

65. Заявки на виконання навчально-тренувальних та випробувальних польотів у визначених районах, авіаційних робіт, обльоту радіотехнічних засобів, польотів поза повітряними трасами за встановленими маршрутами подаються відповідним органам ОПР, Укравіатрансу, Украероцентру, а також органам управління Військ ППО (через органи ОПР) напередодні виконання польоту, але не пізніше ніж до 12 год. за UTC.


66. При плануванні польотів у повітряному просторі на пілотованих повітряних кулях, легких, надлегких повітряних суднах та повітряних суднах аматорської конструкції експлуатант подає Укравіатрансу заявку напередодні виконання польоту, але не пізніше 12 год. за UTC (через орган, який проводить реєстрацію відповідного повітряного судна).

67. Для проведення стрільб, пусків ракет, проведення вибухових робіт користувач повітряного простору подає Украероцентру та відповідному РДЦ до 15 березня та 15 жовтня поточного року розклад (графік, витяг з річного плану). Зміни у розкладі подаються не пізніше ніж за 10 робочих днів до введення їх у дію.

68. Заявки на разове проведення стрільб, пусків ракет, вибухових робіт у встановлених зонах поза розкладом подаються користувачем Украероцентру, РДЦ, органам управління Військ ППО не пізніше ніж до 12 год. за UTC напередодні такого проведення.

69. Заявки на проведення стрільб і пусків ракет з метою здійснення активного впливу на метеорологічні процеси подаються Украероцентру, відповідним РДЦ, органам управління Військ ППО не пізніше ніж за 2 год. до передбачуваного початку стрільб або пусків ракет.

70. Для проведення запусків (підйомів) непілотованих повітряних куль куль-зондів), аеростатів з визначених постійних пунктів зондування користувач повітряного простору подає Украероцентру та відповідному РДЦ до 15 березня та 15 жовтня поточного року розклад (графік, витяг з річного плану). Зміни у розкладі подаються не пізніше ніж за 10 робочих днів до введення їх у дію.

71. Заявки на разове проведення запусків (підйомів) непілотованих повітряних куль (куль-зондів), аеростатів з визначених постійних пунктів зондування поза розкладом та з тимчасових пунктів зондування подаються користувачами повітряного простору Украероцентру, відповідним РДЦ, органам управління Військ ППО не пізніше ніж до 12 год. за UTC напередодні такого проведення.

72. Заявки на проведення демонстраційних польотів та авіаційних робіт над населеними пунктами користувачі повітряного простору подають Укравіатрансу не пізніше ніж за 5 робочих днів до початку польотів. Експлуатант подає Украероцентру та відповідному РДЦ також план польоту (ФПЛ) не пізніше ніж за 2 год. до вильоту.

73. Разові заявки на нерегулярну діяльність, пов'язану з проведенням військових навчань, повітряних парадів, запуском/посадкою космічних об'єктів, перевіркою бойової готовності авіаційних частин і чергових сил Військ ППО, подаються Украероцентру не пізніше ніж за 10 робочих днів до початку діяльності.
 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку