Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

12.2.1. Прийняття рішення про видачу свідоцтв авіаційним спеціалістам здійснює структурний підрозділ Укравіатрансу з видачі свідоцтв.

12.2.2. Видача свідоцтв авіаційному персоналу здійснюється структурним підрозділом Укравіатрансу з видачі свідоцтв, на підставі відповідного рішення, яке приймається після розгляду:

12.2.2.1. Для кандидатів на одержання свідоцтв члена екіпажу ПС:

заяви про видачу свідоцтва встановленої форми (додаток 2 до цих Правил);
результатів здачі іспитів з теоретичних дисциплін (додатки 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16 до цих Правил), екзаменаційної перевірки на комплексному пілотажному тренажері та сертифікаційної льотної перевірки на повітряному судні (додаток 9 до цих Правил);
медичного сертифіката, відповідного даному свідоцтву; документа про сплату послуг з видачі свідоцтва.

12.2.2.2. Для кандидатів на одержання свідоцтва інженерно-технічного персоналу:

заяви про видачу свідоцтва встановленої форми (додаток 17 до цих Правил);
копії дипломів (сертифікатів) про закінчення навчального закладу;
особового листка з обліку кадрів авіапідприємства (організації з ТО), засвідченого печаткою;
виписки з трудової книжки, що підтверджує досвід роботи;
результатів здачі іспитів з теоретичних дисциплін (додаток 18 до цих Правил) у затвердженому сертифікаційному центрі та сертифікаційної перевірки на робочому місці за встановленою формою;
документа про сплату послуг з видачі свідоцтва.

12.2.2.3. Для кандидатів на одержання свідоцтва диспетчера служби руху:

заяви про видачу свідоцтва встановленої форми (пункт 9.4.1.5 цих Правил);
результатів здачі іспитів з теоретичних дисциплін (пункт 9.4.1.7 цих Правил);
сертифікаційної перевірки на диспетчерському тренажері та перевірки на робочому місці з ОПР (пункт 9.4.1.10 цих Правил);
медичного сертифіката, відповідного даному свідоцтву;
документа про сплату послуг з видачі свідоцтва.

12.2.3. Рішення про видачу свідоцтва затверджує заступник директора Укравіатрансу з відповідного напрямку діяльності або начальник управління, яке безпосередньо підпорядковане директору Укравіатрансу.

Право підпису свідоцтв надається посадовим особам відповідних управлінь Укравіатрансу згідно з їх посадовими інструкціями.

12.2.4. Заява кандидатів про видачу свідоцтв, які є працівниками авіакомпаній або авіапідприємств, засвідчується посадовою особою та печаткою авіакомпанії або авіапідприємства.

12.2.5. Заяви приватних осіб про видачу свідоцтв засвідчуються посадовою особою структурного підрозділу Укравіатрансу з видачі свідоцтв (кандидат надає оригінали та засвідчені копії документів, що підтверджують відомості, внесені в заяву).

12.2.6. Кандидат персонально відповідає за достовірність інформації, зазначеної в заяві. При виявленні недостовірної інформації, структурний підрозділ Укравіатрансу з видачі свідоцтв може відмовити кандидату у видачі свідоцтва на визначений термін від 1 до 12 місяців.

12.2.7. У разі повторної видачі відповідного свідоцтва у зв'язку із заміною, підвищенням/ зниженням класу / категорії, зміною будь-яких даних в основній постійній частині свідоцтва (крім відомостей про вид ПС) старе свідоцтво підлягає вилученню.

12.2.8. Під час підвищення (зниження) класу, категорії авіаційного спеціаліста рішенням структурного підрозділу Укравіатрансу з видачі свідоцтв видається нове свідоцтво. Клас / категорія спеціаліста включається у ІІ та ІІІ підпункти свідоцтва, тобто в назву свідоцтва авіаційного спеціаліста та серію. При цьому старе свідоцтво підлягає вилученню та поверненню до органу, що його видав.

12.2.9. Під час переходу авіаційного спеціаліста ЦА на іншу роботу або в разі звільнення за власним бажанням, станом здоров'я свідоцтво за ним зберігається.

12.2.10. При поновленні на роботі авіаційного спеціаліста, звільненого з вилученням свідоцтва, свідоцтво видається Укравіатрансом в установленому порядку з правом підвищення класу / категорії після закінчення двох років роботи з моменту поновлення.

12.2.11. Порядок видачі та продовження терміну дії свідоцтва співробітника із забезпечення польотів установлюється Укравіатрансом додатково, виходячи з дозволених експлуатанту (АК, АП) процедур здійснення контролю за виконанням польотів, якщо він має сертифікат експлуатанта, виданий Укравіатрансом.

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку