Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

5.14.1.1. Знання Кандидат повинен відповідати рівню знань, який потрібний для одержання свідоцтва пілота НПС, згідно з пунктом 5.13.1 цих Правил. Окрім того, кандидат повинен продемонструвати знання, що відповідають правам, які надаються власнику відмітки пілота-інструктора НПС, з таких галузей:

а) теорія та методика практичного навчання;
б) розробка програм підготовки;
в) планування індивідуального та групового навчання;
г) використання навчальних посібників;
ґ) елементи ефективного навчання;
д) процес засвоєння навчального матеріалу;
е) оцінка успішності осіб з дисциплін (предметів), за якими здійснюється наземна підготовка;
є) оцінка практичної підготовки;
ж) аналіз та виправлення помилок під час навчання;
з) можливості та обмеження людини щодо льотної підготовки на НПС;
и) небезпека, пов'язана з імітацією виходу з ладу систем НПС.

5.14.1.2. Досвід Кандидат повинен мати не менш як 200 годин нальоту, серед них не менш як 150 годин у якості КПС на даному типі ПС з конкретним типом керування, підтримує кваліфікацію, що відповідає вимогам, які пред`являються до власника свідоцтва пілота НПС.

5.14.1.3. Льотна підготовка

Під керівництвом пілота-інструктора НПС кандидат повинен пройти курс навчання за методикою ведення льотної підготовки на конкретному типі керування НПС, включаючи демонстрацію операцій, методи практичного навчання, розпізнавання та використання помилок, найбільш поширених серед курсантів.

5.14.1.4. Уміння

Кандидат повинен продемонструвати здатність навчати з тих галузей, з яких він має проводити льотну підготовку, та на тих видах і типах керування НПС, за якими передбачено здійснення прав пілота-інструктора, включаючи, у відповідних випадках, передполітний інструктаж, розбір польотів та наземну підготовку.

Кандидат повинен практично застосовувати методику виконання маневрів та схем польоту, за якими він має проводити льотну підготовку.

5.14.2. Права власника кваліфікаційної відмітки та умови здійснення таких прав

Власник кваліфікаційної відмітки пілота-інструктора НПС, термін дії якого не скінчився, має право:

а) контролювати самостійні польоти пілотів-курсантів НПС;
б) проводити льотну підготовку, потрібну для видачі свідоцтва пілота НПС та внесення кваліфікаційної відмітки пілота-інструктора НПС за умови, що він:
має свідоцтво та кваліфікаційну відмітку про право проводити підготовку за відповідним видом НПС та типом керування;
має свідоцтво та кваліфікаційну відмітку, що необхідно для виконання функцій командира на НПС, на якому ведеться підготовка.

Звід авіаційних правил України
АПУ 1. Авіаційний персонал

ПРАВИЛА
ВИДАЧІ СВІДОЦТВ АВІАЦІЙНОМУ ПЕРСОНАЛУ
В УКРАЇНІ

Частина 3.

6. СВІДОЦТВА ТА КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВІДМІТКИ ЧЛЕНІВ ЕКІПАЖУ, ЗА ВИНЯТКОМ СВІДОЦТВ ПІЛОТІВ

6.1. Загальні вимоги щодо свідоцтв штурмана, бортінженера, бортрадиста, бортоператора, бортпровідника та льотчика-спостерігача

6.1.1. Перш як отримати свідоцтво штурмана, бортінженера, бортрадиста, бортоператора, бортпровідника та льотчика-спостерігача, кандидат повинен відповідати вимогам, встановленим для одержання відповідного свідоцтва.

6.1.2. Програми підготовки для одержання свідоцтва штурмана, бортінженера, бортрадиста, бортоператора, бортпровідника та льотчика-спостерігача розробляються навчальними закладами на підставі відповідних вимог цих Правил та затверджуються Укравіатрансом.

6.2. Посвідчення курсанта-штурмана

Вимоги до курсанта-штурмана такі самі, що й до курсанта-пілота (пункт 5.2 цих Правил), за винятком положень пунктів 5.2.1.3 та 5.2.2.4 цих Правил.

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку