Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

3.3.5. Заявка на реєстрацію (перереєстрацію) повітряного судна розглядається протягом десяти робочих днів від дня її реєстрації в Укравіації. Якщо відомості, що включені в заявку, не відповідають вимогам цих Правил або виникла потреба в розгляді додаткових документів, то Укравіація надсилає заявникові відповідне письмове повідомлення. Строк розгляду заявки у такому випадку може становити до десяти днів з дня одержання всіх документів.

3.4. Реєстрація (перереєстрація) повітряного судна у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України

3.4.1. Рішення про реєстрацію (перереєстрацію) повітряного судна у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України приймається на підставі оцінки документів, які надані до Укравіації, висновку юридичного відділу Укравіації щодо визначення власника, орендаря повітряного судна, інспекторського огляду судна посадовими особами Укравіації або особами, уповноваженими на це Укравіацією, та сплати державних зборів за ці дії.

3.4.2. У випадку реєстрації (перереєстрації) повітряного судна у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України Укравіація видає власнику, орендарю або іншій особі за його письмовим дорученням Реєстраційне посвідчення повітряного судна (додаток 5).

3.4.3. У випадку відмови в реєстрації (перереєстрації) повітряного судна у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України Укравіація письмово повідомляє власника, орендаря або іншу особу за його письмовим дорученням про причини прийняття такого рішення.

3.4.4. Якщо повітряне судно реєструється у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України на підставі пунктів 3.1.2, 3.1.9 цих Правил, то видається Реєстраційне посвідчення повітряного судна з зазначенням строку його дії.

3.5. Реєстраційне посвідчення повітряного судна

3.5.1. Реєстраційне посвідчення повітряного судна є обов'язковим бортовим документом і під час виконання польоту повинно бути на повітряному судні. Заміна оригіналу Реєстраційного посвідчення повітряного судна на копію не допускається.

3.5.2. Якщо Реєстраційне посвідчення повітряного судна загублено, то, на підставі матеріалів службового розслідування, проведеного власником, орендарем повітряного судна та заявки власника, орендаря або іншої особи за його письмовим дорученням (додаток 6), може бути видано дублікат Реєстраційного посвідчення повітряного судна.

3.5.3. Якщо Реєстраційне посвідчення повітряного судна стало непридатним для використання, то, на підставі заявки власника, орендаря або іншої особи за його письмовим дорученням (додаток 7), може бути видано нове Реєстраційне посвідчення повітряного судна.

3.5.4. Реєстраційне посвідчення повітряного судна втрачає чинність з моменту настання однієї з нижчеописаних подій (при наявності відповідних документів):

повітряне судно виключено з Державного реєстру цивільних повітряних суден України;

настала зміна права власності на повітряне судно;

настала зміна назви та (або) юридичної (поштової) адреси власника повітряного судна;

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку