Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

   3.4. Власник, експлуатант або орендар повітряного судна, яким видано дозвіл на бортові радіостанції цивільного повітряного судна, зобов'язаний повідомляти Укравіацію про всі зміни складу обладнання радіозв'язку повітряного судна.

   3.5. В разі псування, зношення або втрати дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна видача дубліката здійснюється відповідно до положень, зазначених у пункті 3.2 цих Правил, з урахуванням висновків службового розслідування, яке проводить власник або експлуатант цивільного повітряного судна.

   4. Строк дії та припинення чинності дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна

   4.1. Строк дії дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна обмежується строком діючого Реєстраційного посвідчення повітряного судна.

   4.2. Раніше виданий дозвіл на бортові радіостанції цивільного повітряного судна анулюється у випадку виключення повітряного судна з Державного реєстру цивільних повітряних суден України.

   5. Державні збори

   5.1. Державні збори, пов'язані з видачею дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна та дубліката, сплачує юридична або фізична особа або, за її дорученням, інша особа, яка подала відповідну заявку.

   5.2. Розмір державних зборів установлюється згідно з чинним законодавством України.

   6. Вимоги з оформлення документації, яка подається заявником до Укравіації

   6.1. Заявка, що подається до Укравіації, за формою, змістом та формулюванням повинна відповідати встановленому зразку (додаток 2).

   6.2. Заявка, що подається до Укравіації, повинна бути підписана уповноваженими на це посадовими особами власника повітряного судна. У всіх випадках зазначається посада та прізвище особи, яка підписує заявку. Заявка, що має підпис зі знаками "/", "за" та в якій не зазначено прізвища та посади особи, до розгляду не приймається.

   6.3. Укравіація приймає до розгляду документи у вигляді оригіналів. Документи, що мають підчищення, рукописні або машинописні виправлення, не засвідчені підписом та печаткою, до розгляду не приймаються.

 

 

 

Заступник начальника Головного управління науково-технічної політики та безпеки транспорту Мінтрансу
О.В. Коломієць
 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку