Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

   а) повітряне судно внесене до Державного реєстру цивільних повітряних суден України;

   б) до складу обладнання цивільних повітряних суден входять бортові радіостанції, які передбачені типовою конструкцією.

   2.3. У дозволі на бортові радіостанції цивільного повітряного судна зазначаються індивідуальні для кожного цивільного повітряного судна радіотелефонний і радіотелеграфний радіопозивні.

   2.4. Радіотелефонний позивний складається з двох великих літер латинського алфавіту "UR" і п'яти арабських цифр або з п'яти великих літер латинського алфавіту, наприклад: "UR70652", "URARY".
    Цей радіопозивний повторює державний і реєстраційний знаки конкретного цивільного повітряного судна.

   2.5. Радіотелеграфний позивний складається з п'яти великих літер латинського алфавіту, де дві перших літери - "UR", інші три літери надає Укравіація.

   2.6. Дозвіл на бортові радіостанції цивільного повітряного судна є обов'язковим бортовим документом і під час виконання польоту повинен перебувати на повітряному судні в оригіналі. Заміна оригіналу на копію є неприпустимою.

   2.7. Дозвіл на бортові радіостанції цивільного повітряного судна вважається дійсним, якщо він підписаний посадовою особою Укравіації та скріплений гербовою печаткою.

   2.8. Видача заявнику дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна здійснюється після сплати відповідних державних зборів.

   3. Порядок видачі дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна

   3.1. Дозвіл на бортові радіостанції цивільного повітряного судна видається на ПС, що внесений до Державного реєстру цивільних повітряних суден України.

   3.2. Для одержання дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна заявник повинен подати офіційне звернення на ім'я Голови Укравіації і подати до Укравіації:

   заявку на видачу дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна (додаток 2);

   раніше виданий дозвіл на бортові радіостанції цивільного повітряного судна (або пояснення - в разі його відсутності);

   документ про сплату державних зборів (при рішенні про видачу дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна).

   3.2.1. Укравіація проводить перевірку радіообладнання повітряного судна.

   3.3. Заявка на одержання дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна розглядається протягом десяти робочих днів з дня її одержання Укравіацією. Якщо відомості, зазначені в заявці, не відповідають вимогам цих Правил, то Укравіація протягом трьох днів з дня її одержання повідомляє про це заявника.

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку