Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

   Радіотелефонне обладнання - обладнання, що призначене для забезпечення мовного радіозв'язку в діапазоні частот (хвиль), наданих для авіаційного рухомого зв'язку.

   Радіотелеграфне обладнання - обладнання, що призначене для забезпечення кодового радіозв'язку в діапазоні коротких хвиль.

   Радіотелефонний і радіотелеграфний радіопозивний - кодовий набір літер і цифр або тільки літер, які використовуються для ідентифікації цивільного повітряного судна в процесі радіообміну екіпажу цивільного повітряного судна з наземними диспетчерськими службами та екіпажами повітряних суден.

   Аварійна радіостанція - обладнання радіозв'язку, яке працює в радіотелефонному режимі і призначене тільки для передавання сигналів лиха і забезпечення зв'язку членів екіпажу повітряного судна, що зазнало аварії, з пошуково-рятувальними службами.

   Заявка - офіційне звернення заявника до Укравіації на отримання або продовження терміну дії дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна.

   Заявник - юридична або фізична особа, яка подала на адресу Укравіації заявку на отримання або продовження терміну дії дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна.

   Призупинення дії дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна - офіційна процедура Укравіації, що фіксує тимчасове припинення дії дозволу на бортові радіостанції цивільного повітряного судна з правом відновлення його дії після усунення недоліків, що призвели до призупинення.

   Сертифікат типу - юридичний документ, що засвідчує відповідність типу авіаційної техніки чинним вимогам норм льотної придатності.

   Типова конструкція - опис конструкції виробу авіаційної техніки, що включає його льотні характеристики та експлуатаційні обмеження і визначає відповідність типу діючим нормам льотної придатності.

   2. Загальні вимоги

   2.1. Бортові радіопозивні надаються повітряним суднам для здійснення радіозв'язку екіпажів цивільних повітряних суден з наземною диспетчерською службою аеропортів та з екіпажами інших повітряних суден.

   2.2. Дозвіл на бортові радіостанції цивільного повітряного судна (додаток 1) видається Укравіацією заявнику за таких умов:

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку