Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

   У разі неможливості виконання якої-небудь із спеціальних вимог та умов Укравіація повинна одержати від авіаційної адміністрації держави-імпортера заяву про її згоду з такими відхиленнями.
    Експортний сертифікат льотної придатності може бути оформлений з обмеженнями щодо льотної придатності ПС.

   4.8. Експортний сертифікат льотної придатності засвідчує, що ПС відповідає нормам льотної придатності, які на нього розповсюджені, та додатковим (спеціальним) вимогам або умовам країни-імпортера. Експортний сертифікат льотної придатності не дає права на виконання польотів та разових перельотів.

   4.9. Свідоцтво про визнання дійсним Сертифіката льотної придатності видається Укравіацією українському експлуатанту в разі експлуатації ПС іноземної реєстрації або іноземному експлуатанту в разі виконання демонстраційних польотів, вивчення ринку або участі у виставках на території України та проведення спеціальних тренувань екіпажу, якщо встановлено відповідність ПС вимогам льотної придатності держави реєстрації і спеціальним вимогам та умовам України щодо цього ПС.

   Свідоцтво повинно перебувати на борту ПС разом із Сертифікатом льотної придатності держави реєстрації.

   4.10. Спеціальний сертифікат льотної придатності до контрольних польотів видається Укравіацією для ПС, яке більше трьох місяців не виконує польотів і не має діючого сертифіката льотної придатності.

   4.11. Для отримання Спеціального сертифіката льотної придатності до контрольних польотів експлуатанту слід подати в Укравіацію або інспектору Укравіації акт про перевірку експлуатантом технічного стану, визначення льотної придатності ПС до польотів, страхові поліси (ПС та відповідальність перед третіми особами).

   4.12. Спеціальний сертифікат льотної придатності до контрольних польотів видається інспектором Укравіації за наявності позитивних висновків акта про перевірку експлуатантом технічного стану та визначення льотної придатності ПС до польотів та інспектування.

   4.13. Контрольний політ проводиться екіпажем експлуатанта у відповідності з експлуатаційно-технічною документацією (далі-ЕТД) на даний тип ПС згідно з типовою програмою для даного типу ПС.

   4.14. Після виконання контрольного польоту Спеціальний сертифікат льотної придатності до контрольних польотів і копія карти контрольного польоту передаються в Укравіацію для прийняття рішення щодо видачі відповідного виду сертифіката льотної придатності.

   4.15. Під час виконання контрольного польоту перевезення пасажирів та вантажу забороняється.

   4.16. У разі втрати чинності відповідним сертифікатом льотної придатності (пункт 5.7 цих Правил), псування його або зношення видача нового сертифіката льотної придатності проводиться згідно з розділом 3 цих Правил.

   4.17. У разі втрати сертифіката льотної придатності будь-якого виду видача дубліката проводиться згідно з розділом 3 цих Правил та врахуванням висновків службового розслідування, яке проводить експлуатант.

   5. Строк дії та припинення чинності відповідного сертифіката льотної придатності

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку