Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

7.2.5 До виконання робіт із спеціальних технологічних процесів (неруйнівний контроль, розшифрування матеріалів ЗОК, зварювальні роботи та інше) допускається персонал, який пройшов навчання та атестований на право виконувати ці роботи.

7.2.6 Організація повинна мати список персоналу, який допущено до виконання робіт з ТО, із зазначенням переліку видів робіт кожного виконавця.

7.2.7 Порядок підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та допуску до роботи персоналу, що зайнятий виконанням, контролем і керуванням робіт з ТО, повинен бути документований та відповідати встановленим вимогам.

7.2.8 Кожний працівник організації, незалежно від займаної посади, зобов'язаний діяти в межах, обумовлених посадовою інструкцією та іншими документами, що регламентують його обов'язки та відповідальність. Права і обов'язки керівних працівників повинні бути викладені в Керівництві.

7.2.9 На кожного працівника в організації повинна бути заведена особова справа, де зазначено такі відомості:

а) ПІБ; б) посада;

в) освіта;

г) фах;

Ґ) кваліфікація;

д) стаж роботи на посаді;

е) службові переміщення;

є) результати навчання та атестації;

ж) виробнича діяльність (заохочення, стягнення).

7.3 Засоби виконання робіт

7.3.1 Організація повинна мати достатню кількість засобів для виконання заявлених робіт.

7.3.2 Якщо засоби виконання робіт не належать організації, вона повинна мати документацію, що підтверджує правомірність використання засобів виконання робіт, що належать іншим організаціям. Засоби виконання робіт повинні відповідати вимогам організації до таких засобів.

7.3.3 Засоби виконання робіт повинні відповідати за своїми технічними характеристиками вимогам, що зазначені в технологічній документації з виконання заявлених видів робіт.

7.3.4 Усі засоби, що застосовуються для виконання робіт, повинні бути ідентифіковані (маркірування, паспортизація) у відповідності з установленими вимогами.

7.3.5 Застосування засобів виконання робіт повинно забезпечуватися задовільною системою їхнього зберігання, періодичних перевірок, калібрування, обліку надходження та видачі на виробничі ділянки, а також ізоляції (утилізації) засобів, що не відповідають установленим вимогам.

7.3.6 Документація на засоби виконання робіт повинна бути облікована, зберігатися та вестися у відповідності з установленими вимогами.

7.4 Матеріали та комплектувальні вироби

7.4.1 Організація несе повну відповідальність за використання матеріалів та комплектувальних виробів, вона повинна переконатися в якості продукції, що надходить від сторонніх організацій, в тому числі і організацій що не потребують сертифікації уповноваженим державою органом.

7.4.2 Для виконання заявлених робіт повинні використовуватися тільки ті матеріали і комплектувальні вироби, що відповідають типовій конструкції та надходять в організацію за схваленою Укравіатрансом процедурою.

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку