Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

5.5.6 Для зміни додатка до Сертифіката організація повинна подати до Укравіатрансу заявку на зміну додатка (додаток 5 цих Правил) та документи, що додаються до заявки.

5.5.7 Заявка на зміну додатка розглядається Укравіатрансом протягом місяця з моменту отримання. Якщо відомості, що включені в заявку, не відповідають вимогам цих Правил, або до заявки не додані всі потрібні документи, або слід провести додаткову перевірку, то термін розгляду заявки може бути продовжено до десяти днів після отримання додаткових відомостей, документів, проведення перевірок.

5.5.8 Укравіатранс розглядає вплив змін, що заявляються, на затверджену систему якості та визначає строки проведення сертифікаційної перевірки. Процедура сертифікаційної перевірки проводиться у відповідності з вимогами пунктів 5.1.5, 5.3.1, 5.3.2 цих Правил.

5.5.9 Результати сертифікаційної перевірки оформлюються у вигляді акта з обов'язковими висновками за результатами перевірки.

5.5.10 У випадку позитивних результатів сертифікаційної перевірки та оформлення всіх потрібних документів директор Укравіатрансу приймає рішення про зміну додатка до Сертифіката організації і підписує його. Сертифікат та/ або додаток, які втратили чинність, повинні бути повернені до Укравіатрансу при отриманні нових документів.

5.5.11 Організація повинна протягом до трьох днів письмово повідомляти Укравіатранс про зміну:

а) найменування організації;

б) юридичної адреси;

в) форми власності, складу засновників, відомчої належності;

г) розміщення баз ТО;

Ґ) відповідального керівника Організації;

д) переліку осіб, зазначених у підпунктах 5.2.3"а", 5.2.3"б" цих Правил;

е) засобів, обладнання, інструменту, процедур та обсягу робіт, персоналу, що впливають на якість робіт, дозволених Сертифікатом.

5.5.12 Якщо роботи в організації на певному типі АТ не виконувалися на протязі року, то дозвіл на виконання робіт по цьому типу АТ втрачає силу і для його відновлення слід провести додаткову сертифікаційну перевірку.

5.5.13 Після закінчення терміну дії Сертифіката організації Сертифікат та додаток повинні бути повернені до Укравіатрансу в місячний термін.

6 КОНТРОЛЬ ТА НАГЛЯД ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЗАСТОСУВАННЯ САНКЦІЙ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ

6.1 Контроль та нагляд за діяльністю організацій

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку