Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

5.3.2 Перелік питань, що перевіряються, та виконавці конкретних перевірок визначаються у Програмі проведення сертифікаційної перевірки, що затверджується Укравіатрансом для кожного заявника. За результатами перевірки системи якості складається окремий висновок. Укравіатранс може доручити проведення сертифікаційної перевірки системи якості організації, що має сертифікат Укравіатрансу на право виконання таких перевірок.

5.3.3 Укравіатранс може звільнити організацію від потреби відповідати окремим вимогам цих Правил, якщо організація доведе, що є об'єктивні причини, через які неможливо виконати ці вимоги, і в цьому випадку буде забезпечено належний рівень еквівалентної відповідності з боку іншої організації на договірних засадах.

5.3.4 Результати сертифікаційної перевірки оформлюються актом з обов'язковими висновками за результатами перевірки.

5.3.5 Укравіатранс розглядає результати сертифікаційної перевірки і заходи організації щодо усунення недоліків визначених в акті. При потребі проводиться повторна перевірка, за результатами якої складається відповідний акт.

5.3.6 Заявка, за якою не прийнято з вини заявника рішення про видачу Сертифіката протягом трьох місяців з дня проведення сертифікаційної перевірки, анулюється, кошти із сплати державних зборів не повертаються. Заявник може повторно подати заявку на загальних підставах.

5.4 Видача Сертифіката

5.4.1 У разі позитивних результатів сертифікаційної перевірки та оформлення всіх належних документів за її результатами директор Укравіатрансу приймає рішення про видачу Сертифіката організації та підписує його разом із додатком. Зразок Сертифіката організації наведено в додатку 3 цих Правил. Форма додатка до Сертифіката організації наведена в додатку 4 цих Правил.

5.4.2 Сертифікат видається організації на термін до двох років, що встановлюється рішенням про його видачу.

5.4.3 Сертифікат організації разом із додатком видається відповідальному керівнику організації чи особі, яка ним уповноважена.

5.4.4 Організація повинна розмістити копію Сертифіката та додатка в офісі, у доступному для ознайомлення місці на термін дії Сертифіката.

5.5 Продовження терміну дії Сертифіката організації та зміна додатка до Сертифіката

5.5.1 Продовження терміну дії Сертифіката здійснюється за заявкою організації, що подається не менше ніж за три місяці до закінчення терміну дії Сертифіката. До заявки додаються всі зміни в Керівництві організації, а також аналіз якості ТО АТ за міжсертифікаційний період та фактичних причин відхилень від норм та профілактичних заходів, що були вжиті щодо недопущення відхилень.

5.5.2 Процедура подачі заявки на продовження терміну дії Сертифіката організації проводиться у відповідності з вимогами підрозділу 5.1 цих Правил.

5.5.3 У разі подачі заявки пізніше терміну, що зазначений у пункті 5.5.1 цих Правил, Укравіатранс не гарантує продовження строку дії Сертифіката в строк.

5.5.4 Укравіатранс проводить попередню оцінку заявки у відповідності з вимогами пунктів 5.2.1-5.2.4 цих Правил.

5.5.5 Сертифікаційна перевірка діяльності Організації проводиться у відповідності з вимогами пунктів 5.3.2-5.3.5 цих Правил.

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку