Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

2.1.15 Керівництво організації (далі - Керівництво) - основний документ організації, у відповідності з яким здійснюється технічне обслуговування.

2.1.16 Комплектувальний виріб - компонент повітряного судна, виготовлений за самостійним комплектом документації і призначений для застосування у складі іншого виробу авіаційної техніки, що не зазнає ніяких змін у процесі виготовлення виробу, в якому його застосовують.

2.1.17 Компонент повітряного судна - виріб авіаційної техніки, що відзначається конструктивною цілісністю та входить до складу повітряного судна.

2.1.18 Льотна придатність - характеристика зразка авіаційної техніки, яка забезпечується реалізацією норм льотної придатності в його конструкції та характеристиках.

2.1.19 Модифікація (доробка) - змінення типової конструкції авіаційної техніки, яка не вважається ремонтом.

2.1.20 Організація - організація (підприємство), що зареєстрована в установленому порядку і одним з основних напрямків діяльності якої є технічне обслуговування авіаційної техніки. Має відповідний Сертифікат на право виконання відповідних видів робіт. Організацією може бути самостійне підприємство, експлуатант, аеропорт.

2.1.21 Припинення дії Сертифіката організації - офіційна процедура Укравіатрансу, що фіксує тимчасове припинення дії Сертифіката з правом відновлення його дії після усунення недоліків, що призвели до припинення.

2.1.22 Програма сертифікації - документ, що містить комплекс організаційно-технічних заходів, спрямованих на визначення відповідності заявника вимогам цих Правил.

2.1.23 Розробник - організація, підприємство або інша юридична особа, що здійснює розробку авіаційної техніки, зміни схваленої типової конструкції і є відповідальною за конструкцію типу цієї авіаційної техніки.

2.1.24 Сертифікат типу - документ, що засвідчує відповідність типу авіаційної техніки діючим нормам льотної придатності.

2.1.25 Сертифікат організації - юридичний документ, що свідчить про відповідність організації вимогам цих Правил.

2.1.26 Сертифікація організації - офіційна процедура, яка доводить, що забезпечується впевненість в тому, що організація належним чином відповідає вимогам нормативних документів з виконання технічного обслуговування.

2.1.27 Система якості - сукупність організаційної структури, визначених відповідальностей, повноважень та процедур організації, а також процесів та ресурсів, які забезпечують здійснення загального керівництва якістю та відповідальність її встановленим вимогам.

2.1.28 Технічне обслуговування - капітальний ремонт (або еквівалентні йому роботи), ремонт, перевірка, заміна, модифікація (доробки) або усунення дефекту авіаційної техніки, що виконуються як окремо, так і в сукупності.

2.1.29 Типова конструкція - опис конструкції виробу авіаційної техніки, що включає його льотні характеристики та експлуатаційні обмеження і визначає відповідність типу діючим нормам льотної придатності.

2.1.30 Укравіатранс - урядовий орган державного управління з питань розвитку цивільної авіації, здійснення централізованого державного регулювання в галузі цивільної авіації України, організації та забезпечення авіаційних перевезень, робіт та послуг, використання повітряного простору, здійснення сертифікації об`єктів і суб`єктів цивільної авіації та ліцензування їх діяльності, нагляду за забезпеченням безпеки в галузі цивільної авіації.

2.1.31 Установлені вимоги - положення, що викладені в чинному законодавстві України, інструкціях, керівництвах та інших нормативних документах і регулюють експлуатацію цивільних повітряних суден, застосування засобів виконання робіт, контроль якості технічного обслуговування, підготовку персоналу.

2.1.32 Якість - сукупність характеристик продукції або послуг щодо її здатності задовольнити встановлені і передбачені потреби.

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку