Аэроклуб Украины
Перевозка ракет Skybolt Перевозка ракет SkyboltДля перелета выбрали только те самолеты, которые в свое время прошли доработку для перевозки ракет Skybolt - под их крылья можно было подвесить дополнительное Вооружение...


Контактные данныеНаш адрес: Киев, пр-т Воссоединения 15
+380 (44) 997 81 30 тел.
+380 (44) 989 55 12 тел.
Самолет Ан 225 Самолет Ан 225Самолет-гигант: Самолет Ан-225, изначально являвшийся загадкой для Запада, перестал быть тайной, собрав богатую коллекцию мировых авиационных рекордов и появившись на ряде авиасалонов. Самолет проектировался как...
Варианты Ан самолетов Варианты Ан самолетовАн-12 (продолжение): Замена Ан-12 самолетами Ил-76 началась в 1974 году, однако более тяжелый и дорогой Ил-76 относится к другому классу транспортных самолетов. Полноценной замены Ан-12 нет до сих пор. К концу 2008 года в ВВС России...
Самолеты В1 Самолеты В.1Три лонжерона двутаврового сечения с вырезами для воздушного канала вместе с панелями обшивки воспринимали практически всю нагрузку, приходящуюся на крыло, и передавали ее на трехстеночный силовой отсек фюзеляжа....
Истребитель биплан Avia B 534 Истребитель биплан Avia B 534Avia B-534 стал вершиной развития истребителей-бипланов. В составе чехословацких ВВС эти истребители не принимали участия в боях, но в ВВС других стран летчики одержали ряд воздушных побед на самолетах данного типа....

2. ТЕРМІНИ, ВИЗНАЧЕННЯ ТА СКОРОЧЕННЯ

2.1 У цих Правилах поданні такі терміни та визначення:

2.1.1 Авіаційна техніка - повітряні судна та їхні компоненти.

2.1.2 Анулювання Сертифіката організації - офіційна процедура Укравіатрансу, внаслідок якої Сертифікат як юридичний документ визнається недійсним з огляду на певні причини.

2.1.3 Відмова від Сертифіката організації - офіційна процедура, в результаті якої власник Сертифіката складає свої владні повноваження щодо цього документа.

2.1.4 Виробник - організація, що несе відповідальність за виробництво, поставку та забезпечення відповідності кожного виготовленого нею екземпляра авіаційної техніки схваленій типовій конструкції.

2.1.5 Внутрішня організація - організація, яка зареєстрована в Україні.

2.1.6 Дефект - будь-яка невідповідність авіаційної техніки встановленим для неї вимогам.

2.1.7 Доказова документація - документація, що містить об'єктивні докази відповідності встановленим вимогам.

2.1.8 Директива льотної придатності - документ, що видається Державним повноважним органом авіаційної влади держави та визначає необхідні зміни, обмеження, перевірки та/або інші дії, за умови виконання яких може бути продовжена безпечна експлуатація авіаційної техніки.

2.1.9 Додаток до Сертифіката - юридичний документ, у якому обумовлені права та обмеження. Додається до Сертифіката організації і використовується для доповнення загальних положень Сертифіката і не діє окремо без Сертифіката.

2.1.10 Закордонна організація - організація, яка зареєстрована за межами України.

2.1.11 Заявка - офіційне звернення заявника до Укравіатрансу на отримання (продовження терміну дії) Сертифіката, внесення зміни в додаток до Сертифіката.

2.1.12 Заявник - юридична або фізична особа, яка подала на адресу Укравіатрансу заявку на отримання (продовження терміну дії) Сертифіката, внесення зміни в додаток до Сертифіката.

2.1.13 Забезпечення якості - усі заплановані і систематичні дії, потрібні для створення достатньої впевненості в тому, що продукція буде задовольняти встановленим вимогам до якості.

2.1.14 Засоби виконання робіт - технологічне обладнання, оснащення, інструмент, засоби вимірювання, контролю та випробування.

 
Права защищены © 2009
При использовании материалов сайта установите обратную ссылку